Aktualijos

Savas stilius 2015 – idėjų dirbtuvės

Vėjuotą balandžio 16 dieną Šiauliuose vyko Respublikinis Jaunųjų dizainerių konkursas – festivalis „Savas stilius – 2015“. Šiame renginyje dalyvavo 23 kolekcijos iš Lietuvos profesinio ir bendrojo lavinimo mokyklų.

Mūsų mokyklą atstovavo Felicijos Janušonienės vadovaujamas Meninės kūrybos būrelis ir jų kolekcija „Nesibaigiančios paslaptys“. Judesio kompoziciją kolekcijai kūrė Vaida Šeškienė, šukuosenas ir makiažą - Marija Raškevičienė.

Pirmą kartą Respublikiniame Jaunųjų dizainerių konkurse – festivalyje vyko „Geriausio modelio – 2015“ konkursas, kuriame mūsų mokyklą atstovavo Ginta Adomonytė 14 – G1. Modelį paruošė Mados studijos vadovė Nijolė Krasauskienė. Šiame konkurse dalyvės turėjo pristatyti savo stiliaus pasirinktus drabužius ir tautinį (galėjo būti stilizuotas arba kitos šalies) kostiumą.

Mūsų mokyklos kolekcijai ir modeliui įteikti padėkos raštai ir dovanos.
Ankstesni įrašai


Nėra įrašų