Aktualijos

Kolekcija „Nesibaigiančios paslaptys“ tęsia pasirodymų maratoną

Rugsėjo 12 dieną šalia atnaujinto Raubonių vandens malūno ir karšyklos-verpyklos pastato šurmuliavo pirmasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“. Jaukiame gamtos kampelyje buvo galima ne tik pasigrožėti vilnoniais dirbiniais, jų nusipirkti, bet ir pamatyti įvairių amatų, vilnos apdirbimo procesų.

Renginio metu šalia įvairių tradicinių vilnos dirbinių labai tiko ir mūsų kolekcijos avangardiniai modeliai.

Mūsų mokinės susidomėję stebėjo kailių apdirbimą bei avies kirpimą, o kas labai norėjo- galėjo pasimokyti šių darbų.
Ankstesni įrašai


Kiekvieną rudenį Panevėžio rajone Algirdiškėse parodų centre organizuojama veislinių gyvulių paroda.

Rugpjūčio 18 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje įamžintas buvusio ilgamečio Lietuvos žemės ūkio ministro Medardo Grigaliūno atminimas.

Lietuvos šaulių sąjungos Jaunųjų šaulių XVII-ose sporto žaidynėse dalyvavo Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės komanda. Vienas iš komandos narių buvo mūsų mokyklos moksleivis Lukas Žalkauskas.

Kolekcija „Nesibaigiančios paslaptys“ dalyvavo Lietuvos avangardinio meno festivalyje „Aš kitoks“, kuris vyko gegužės 22 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje.

Vėjuotą balandžio 16 dieną Šiauliuose vyko Respublikinis Jaunųjų dizainerių konkursas – festivalis „Savas stilius – 2015“. Šiame renginyje dalyvavo 23 kolekcijos iš Lietuvos profesinio ir bendrojo lavinimo mokyklų.