Aktualijos

Dalyvavimas labdaringame renginyje

Labdaros ir paramos fondas FRIDA, prisidėdamas prie pasaulinės akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į smurtą prieš moteris, organizavo “Baltojo kaspino” festivalį.

Išskirtinis festivalio renginys - jungtinė Lietuvos ir Olandijos florisčių darbų paroda-aukcionas „Women Power“ - vyko gruodžio 2 dieną svetingumo komplekse „Monte Pacis“, įsikūrusiame brandžiojo baroko šedevro Pažaislio vienuolyno erdvėse. Šį renginį Fridos fondas  organizavo kartu su  Profesinio meistriškumo akademija.

Mūsų mokyklos mokytojoms kartu su būsimomis floristėmis teko garbė dalyvauti šiame dvasingame renginyje. Jo metu floristės kūrė  darbus pasiūlytomis temomis: ,,Baltasis kaspinas‘‘, ,,Moters galia‘‘ ir ,,Kalėdos baroko laikotarpiu‘‘. Vakaro svečiai turėjo galimybę ne tik stebėti florisčių kūrybą, bet ir aukciono metu įsigyti patikusių darbų. Džiugu kad buvo nupirktas ir vienas  iš mūsų mokyklos eksponatų.  Dalį lėšų floristai paaukojo labdaros ir paramos fondui FRIDA.
Ankstesni įrašai


Spalio 9 dieną Pasvalio Smegduobių parke vyko tradicinės kroso varžybos Policijos taurei laimėti.

Rugsėjo 25-26 dienomis Panevėžio Cido arenoje vyko Aukštaitijos paroda EXPO 2015.

Rugsėjo 12 dieną šalia atnaujinto Raubonių vandens malūno ir karšyklos-verpyklos pastato šurmuliavo pirmasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“

Kiekvieną rudenį Panevėžio rajone Algirdiškėse parodų centre organizuojama veislinių gyvulių paroda.

Rugpjūčio 18 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje įamžintas buvusio ilgamečio Lietuvos žemės ūkio ministro Medardo Grigaliūno atminimas.