Aktualijos

Mokiniai tobulinosi respublikiniuose profesinio meistriškumo konkursuose

Vasario 4 dieną Vilniaus universiteto informacinių technologijų taikymo centre buvo organizuojamas konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2016“ antrasis etapas. Jame testą atliko 58 dalyviai iš Lietuvos profesinių mokyklų. Mūsų mokyklos būsimieji automobilių mechanikai Andrius Krikščiūnas 14-M ir Aimandas Arlauskas 13-T, lydimi profesijos mokytojo metodininko Sigito Mitės, taip pat jame dalyvavo.

 

  *****

 

Sausio 29 dieną Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko respublikinis profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 3“. Dalyviai susirinko  iš įvairių Lietuvos profesinių mokyklų. Mokiniai atsakinėjo į teorinius testo klausimus ir sprendė uždavinius, o mokytojai klausėsi įvairių  metodinių pranešimų. Iš mūsų mokyklos taip pat dalyvavo du mokiniai, tai Laura Janušauskaitė 15-Z ir Tadas Tinteris 15-Z. Juos paruošė profesijos mokytoja Vilma Čepinskienė. Viktorinoje „Protų kovos“ mūsų mokyklos komanda užėmė trečią vietą.
Ankstesni įrašai


Jau tradicija tampa mūsų mokyklos dalyvavimas Lietuvos parodų ir kongresų centre

Labdaros ir paramos fondas FRIDA, prisidėdamas prie pasaulinės akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į smurtą prieš moteris, organizavo “Baltojo kaspino” festivalį.

Spalio 9 dieną Pasvalio Smegduobių parke vyko tradicinės kroso varžybos Policijos taurei laimėti.

Rugsėjo 25-26 dienomis Panevėžio Cido arenoje vyko Aukštaitijos paroda EXPO 2015.

Rugsėjo 12 dieną šalia atnaujinto Raubonių vandens malūno ir karšyklos-verpyklos pastato šurmuliavo pirmasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“