Aktualijos

Stojančiųjų į mokyklą dėmesiui

          2017 m. rugpjūčio 18 d. baigiasi priėmimo į profesines mokyklas pagrindinis etapas. Iki rugpjūčio 31 d. prašymų įstoti į profesines mokyklas nebebus galima teikti. Nuo rugpjūčio 31 d. iki rugsėjo 6 d. vyks papildomo stojimo etapas, kur norintys mokytis galės teikti prašymus tik į profesinio mokymo programose likusias laisvas vietas. 
          Norinčius mokytis mūsų mokykloje kviečiame paskubėti ir iki rugpjūčio 18 d. užsiregistruoti sistemoje LAMA BPO ( http://profesinis.lamabpo.lt/ ) ir užpildyti prašymą arba atvykti į mokyklą, kur mokyklos darbuotojai paaiškins kaip užsiregistruoti ir užpildyti prašymą, nes papildomame priėmime laisvų vietų visose dabar siūlomose mokymo programose tikrai nebeturėsime.
          Daugiau informacijos apie stojimą ir mokyklos mokymo programas rasite mokyklos interneto svetainėje www.ikarpis.lt. 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 23 d. Panevėžio „Minties" gimnazijoje vyko nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ trečiasis atrankinis turas.

Panevėžyje vyko tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija 2016“.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje vyko nacionalinis jaunojo verslininko konkursas "Verslo faktorius".

Panevėžio regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių FUTBOLO VARŽYBOSE, kurios vyko Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje, mūsų mokyklos komanda užėmė 2 vietą.