Aktualijos

Mūsų mokinio nuotrauka tapo konkurso nugalėtoja

        Mūsų mokinio Luko Petrausko profesinės stažuotės užsienyje  nuotrauka tapo viena iš nugalėtojų Europos profesinių gebėjimų savaitėje organizuotame konkurse, vykusiame 2017 m. lapkričio 14 – 21 d. Konkursą organizavo ES Erasmus+ programą administruojantis Švietimo mainų paramos fondas. Konkursas vyko socialiniame tinkle „Facebook“,  „Erasmus+ Lietuva“ puslapyje. Profesinių mokyklų mokiniai, kurie dalyvavo stažuotėse užsienyje, ten kėlė savo praktikų nuotraukas ir aprašymus apie tai ko išmoko praktikos užsienyje metu. Iš 56-ių konkursui pateiktų nuotraukų, konkurso vertinimo komisija išrinko 10 geriausių, kurias paskelbė konkurso nugalėtojomis. Ir jų tarpe buvo mūsų Luko nuotrauka. Sveikiname!
Ankstesni įrašai


Europos profesinių gebėjimų savaitės proga dalinamės su Jumis VIDEO
PROFESINIŲ MOKYKLŲ MOKSLEIVIAMS apie tarptautinės profesinės
praktikos galimybes Europoje.

 „...Pasviręs kryžius prie mano kapo,
Rasos lašelis vilgys gėles,
Nukritęs nuo beržo lapas
Papuoš mano kapą rudens nakčia...“ 
                                         (NEŽINOMŲ PARTIZANŲ EILĖS)