Aktualijos

Vienu šūviu nušauti du zuikiai – karjeros išvyka ir ekskursija į muziejų

      Kaip teigė vienas iškiliausių airių dramaturgų George’as Bernardas Shaw, gyvenimas nėra savęs atradimas, gyvenimas – tai savęs kūrimas. Norint rasti savo gyvenimo prasmę, visų pirma reikia pradėti jos ieškoti. Mūsų gyvenimas nėra tik krūva atsitiktinumų. Viskas, ką mes darėme ir išgyvenome iki šiol, atvedė ten, kur esame šiandien.
      Būtent dėl to, 2017 m. lapkričio 22 d., pasinaudodamas šių metų Europos darbdavių dienos šūkiu „Aptarkim įgūdžius, atraskim talentus", Panevėžio teritorinės darbo biržos Pasvalio skyrius kvietė darbdavius, verslininkus, mokymo įstaigas bei jaunimą pakalbėti apie įgūdžius ir atrasti savo verslo galimybes.
      Renginys - forumas vyko Pasvalio r. savivaldybės administracijos didžiojoje salėje. Jo metu mokiniai galėjo išgirsti atsakymus į labiausiai rūpimus klausimus - kas svarbiausia renkantis darbą, koks darbas arba kokios studijos labiausiai tinka žmogui, kokių kompetencijų reikia turėti viename ar kitame darbe, kokius žingsnius žengti ir kaip viską pradėti, kuriant savo verslą ar net keičiant profesiją.
      Po renginio ir diskusijų, pasistiprinę picomis ir kava, mokiniai aplankė Pasvalio krašto muziejų. Jo ekspozicijos atskleidė Pasvalio krašto geologinę sandarą, materialinę kultūrą, istoriją ir iškiliausių kraštiečių – kūrybinių asmenybių – veiklą.

 
Ankstesni įrašai


Europos profesinių gebėjimų savaitės proga dalinamės su Jumis VIDEO
PROFESINIŲ MOKYKLŲ MOKSLEIVIAMS apie tarptautinės profesinės
praktikos galimybes Europoje.

 „...Pasviręs kryžius prie mano kapo,
Rasos lašelis vilgys gėles,
Nukritęs nuo beržo lapas
Papuoš mano kapą rudens nakčia...“ 
                                         (NEŽINOMŲ PARTIZANŲ EILĖS)