Aktualijos

Įpusėjo tarptautinis projektas netikrų naujienų tema

     Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla kartu su partneriais iš Graikijos, Norvegijos, Portugalijos, Lenkijos ir Rumunijos įpusėjo įgyvendinti „Erasmus+“ programos bendrojo ugdymo mokyklų mainų partnerystės projektą „Fake News in the Fake News Age: Cultivating Media Literacy in the Educational Community“ („Netikros naujienos netikrų naujienų amžiuje: žiniasklaidos raštingumo lavinimas švietimo bendruomenėje“, dotacijos sutarties Nr. 2018-1-EL01-KA229-047996_6). 
     2019 m. gegužės 7-10 d. Norvegijoje įvyko jau trečiasis tarptautinio projekto vizitas, kuriame dalyvavo trys mokyklos II gimnazijos klasės mokiniai, lydimi praktinio mokymo vadovės Rimos Šivickienės bei anglų kalbos mokytojos Editos Kapišauskaitės.
     Vizitą Norvegijoje organizavo tarptautinė mokykla „Northlights international school“, projekto dalyviai turėjo galimybę patobulinti anglų k. žinias, susipažinti su bendraamžiais iš įvairių šalių, įgijo žinių apie norvegų kultūrą, apsilankymo Oslo savivaldybėje metu – apie švietimo sistemą, o bendraudami su laikraščio „Aftenposten“ darbuotojais – apie straipsnių atsiradimą, žurnalisto darbą bei žiniasklaidos įtaką netikrų naujienų sklaidai.  
     Projekto vizitai Graikijoje, Lenkijoje ir Norvegijoje jau įvyko, ateinančiais mokslo metais projekto dalyviai turės galimybę įgyvendinti veiklas Portugalijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje. 
     Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą. 

 
Ankstesni įrašai