Aktualijos

Aukščiausias įvertinimas gėlių kilimų konkurse

     Gražiose Pakruojo dvaro parko erdvėse, šalia upės vyko gėlių kilimų konkursas „Žiedų valdovai“. Tai vienas iš pirmojo Lietuvoje Pakruojo dvaro gėlių festivalio „Vasarvidžio nakties sapnas“ renginių. Mūsų mokyklos komandai teko garbė dalyvauti šiame konkurse. Konkurso tema „Vestuvės“. Ją išplėtojant reikėjo sukomponuoti gėlių kilimą, naudojant sodinamas gėles ir kitą gamtinę medžiagą. Darbus vertino kompetentinga Šiaulių Botanikos sodo ir Studijos „Heygen“ komisija. Mūsų mokyklos komanda sukūrė dinamišką kompoziciją, kurią pavadino „Širdžių valsas“. Kilimas išsiskyrė kuklumu ir paprastumu. 
      „Valsas – tai ne tik šokis, bet ir dviejų širdžių gyvenimas. Mes norėjome perteikti senoviško rūtų darželio įspūdį, o besisukančių širdžių siluetus  vaizdavome valso sūkuryje. Malonu, kad komisija suprato mūsų mintį“ – įspūdžiais dalinosi komandos vadovė, profesijos mokytoja Felicija. Kilimą kartu kūrė mokytojos Vaida ir Indrė, želdinių tvarkytojo specialybės besimokančios mokinės – Akvilė ir Vilma, bei Narteikių bendruomenės entuziastinga gėlininkė Nijolė. Konkurso metu dalyviai turėjo galimybę pasigrožėti dvare kuriamomis gėlių skulptūromis, įvairiomis meninėmis gėlių formomis, gėlynais, dvaro rūmų muziejumi ir spalvinga parko aplinka. 
     Labai džiaugiamės ir didžiuojamės dvariškais apdovanojimais ir pirmos vietos laimėjimu. 

 
Ankstesni įrašai