Aktualijos

Europinė praktika pagal Erasmus+ projektą Vokietijoje

         VšĮ PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio padalinio profesijos mokytojos Edita Malinskienė ir Reda Gudonienė vyko į Vokietijos Federacinę Respubliką, Berlyną, darbo stebėjimui pagal Erasmus+ projektą nuo 2020 m. vasario 16 d. iki vasario 22 d. 
         Darbo susitikimai su profesinių mokyklų atstovais vyko Informacinių ir statybos technologijų, Komunikacijos ir informacinių technologijų, Gastronomijos ir viešbučių darbuotojų ruošimo ir Informacinių ir medicinos technologijų mokymo centruose. 
        Susitikimų metu mokytojai susipažino su švietimo dualinio mokymo programa, mokymo programomis ir planais, apžiūrėjo profesinių mokyklų mokymo bazę, stebėjo mokymo procesą. Vyko diskusijų ratas su Berlyno profesinių mokyklų administracinio padalinio kolegomis. Mokytojai lankėsi tarptautinėje statybos ir statybos technologijų parodoje “Bautech-2020“.
        Kultūrinė programos metu mokytojai aplankė žymiausias Berlyno vietas ir simbolius: Brandenburgo vartus, Berlyno sienos likučius, Atminimo bažnyčią, Berlyno Katedrą, Reichstagą, televizijos bokštą, Muziejų salą, Žmogaus anatomijos muziejų, prieškario ir pokario laikų didžiausią Vakarų Vokietijos prekybos centrą ,,KaDeWe‘‘ ir turėjo galimybę pamatyti įspūdingą spektaklį – koncertą Schlosspark teatre. 

 
Ankstesni įrašai