Aktualijos

Projektinis vizitas Italijoje

      2021 m. lapkričio 16 – 20 dienomis mokytojos Jūratė Jovaišienė ir Vaida Guobužienė lankėsi Italijoje Alatri Sandro Pertini profesinio mokymo centre. Šis vizitas tai pirmasis projekto Nr. 2020-1-IT01-KA202-008505 „Innovative agricultural techniques to boost entrepreneurial skills of future farmers“ akivaizdinis partnerių susitikimas. Be mūsų atstovų ir pačių projekto koordinatorių italų, susitikime taip pat dalyvavo projekto partneriai iš Graikijos, Portugalijos, Suomijos ir Rumunijos. 
       Projektiniame susitikime buvo aptartos projekto veiklos, sudarytas projektinių vizitų grafikas, pasiskirstytos užduotys tarp partnerių. Dalyviai taip pat lankėsi centro laboratorijose, stebėjo mokinių atliekamus praktinius darbus, lankėsi Alatrio senamiestyje, bioturizmo įmonėje ir alyvuogių aliejaus spaudykloje. 
      Projektas yra finansuojamas pagal Erasmus+ programą, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto tikslas – pasinaudojant šešių projekto šalių partnerių patirtimi, pagerinti žemės ūkio specialybių mokinių profesinius ir verslumo įgūdžius. 
      Kitas projekto susitikimas įvyks 2022 m. vasario mėn. Graikijoje. Jame dalyvaus šešių mokinių ir dviejų lydinčių mokytojų komandos iš kiekvienos partnerinės šalies.
                                                                    Projekto partnerio koordinatorė Jūratė Jovaišienė
 
Ankstesni įrašai