Renginiai

Sporto renginys „Judėk ir būsi sveikas“

Kasmet gegužės 10 d. Pasaulio sveikatos organizacija mini „Judėjimo sveikatos labui“ dieną. Šią dieną paminėjome ir mes!

Gegužės 7 d. mokyklos sporto aikštelėje vyko sporto renginys „Judėk ir būsi sveikas“. Tai jau ketvirtas projekto „Judėk ir būsi sveikas“  renginys, kurį pagal specialiąją  sveikatos programą remia Pasvalio rajono savivaldybė ir Pasvalio visuomenės sveikatos biuras.

Nepabūgę permainingo oro, į sporto renginį rinkosi mokyklos mokiniai ir pedagogai, darželio-mokyklos „Linelis“ pradinukai ir jų mokytojos. Į organizatorių kvietimą pajudėti savo sveikatos labui atsiliepė būrys kaimynų iš Joniškėlio ir Pumpėnų miestelių.

Dalyviai galėjo save išbandyti tiek komandinėse, tiek individualiose rungtyse. Laukė „Kliūčių ruožo“ estafetės, futbolas 5x5, krepšinis 3x3, virvės traukimas 5x5, vaikščiojimas kojokais, rankų lenkimas, smiginis, rankos plaštakos stiprumo matavimas.

Renginys prasidėjo nuotaikinga mažųjų dalyvių mankštele. Apšilę ir puikiai nusiteikę mažieji sportininkai pasidalino į keturias komandas ir varžėsi „Kliūčių ruožo“ estafetėje, traukė virvę. Paskatinti savo mokytojų noriai dalyvavo rankų lenkimo rungtyje, matavosi rankos plaštakos suspaudimo stiprumą, suko lanką.

Tuo pačiu metu užsiregistravusios komandos rungtyniavo futbolo, krepšinio aikštelėse, estafetėse. Daug gerų emocijų jaunimas patyrė dalyvaudamas virvės traukimo rungtyje. Dėl prasiveržusių vyriškų ambicijų ši rungtis nepaliko nė vieno abejingo.

Prizinių vietų nugalėtojams ir komandoms buvo įteikti medaliai, diplomai ir  prisiminimo dovanėlės. 8 GB atmintuku buvo apdovanotas daugelyje rungčių dalyvavęs 14 – T moksleivis Lukas Žalkauskas.

Sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius.

Kaip sakė prancūzų pedagogas ir istorikas P. de Kubertenas (Pierre de Coubertin, 1863–1937), SVARBU DALYVAUTI, O NE LAIMĖTI.

 
Ankstesni įrašai


Mokykloje vyko prevencinis renginys “Būkime draugai”, kurį organizavo Pasvalio rajono policijos komisariatas kartu su Pasvalio šaulių sąjungos 7-osios kuopos šauliais ir jaunaisiais policijos rėmėjais. 

Kaziuko mugė šurmuliavo ir pas mus mokykloje.