Renginiai

Pamoka – ekskursija „Pasvalio ir Biržų rajonų kraštovaizdžių ypatumai“

Mokslo metų pabaigoje mokytojos V. Širmulevičienė ir R. Adomaitienė suorganizavo integruotą etikos, biologijos ir geografijos pamoką-ekskursiją „Pasvalio ir Biržų rajonų kraštovaizdžių ypatumai“.

Aplankėme:

  1. Jaronio karstinę įgriūvą, kurioje pamatėme retas žaliąsias varles.
  2. A. Jaronytės sodybą. Senolė papasakojo trijų „prūdų“ atsiradimo istoriją. Supažindino su sodyboje augančiais augalais.
  3. Likėnų kurortą, Smardonės šaltinį ir upelį. Geografijos ir biologijos mokytoja R. Adomaitienė papasakojo, kodėl šis šaltinis vadinamas Smardonės šaltiniu. Pauostėme vandenį, norėdami patys įsitikinti.
  4. Karajimiškio kraštovaizdžio draustinio karstines įgriūvas. Vaikai pamatė didžiausią ir įžymiausią smegduobę - Karvės olą. 
  5. Kirkilų kraštovaizdžio draustinį, kurio ežeryną sudaro daugiau kaip 30 susijungusių ežerėlių.
  6. Biržų pilį. Čia mus pasitiko gidė, kuri supažindino su pilies istorija.
  7. Širvenos ežero tiltą. Tai ilgiausias medinis pėsčiųjų tiltas Lietuvoje, jungiantis Biržų miestą su šiauriniame ežero pakraštyje esančiu Astravo dvaru. Tikras iššūkis pereiti šį tiltą!


Ši ekskursija buvo įdomi, dar kartą įsitikinau, kad mūsų kraštas pats gražiausias!


14-F grupės mokinė Šarūnė Tarvydaitė
Ankstesni įrašai


Kasmet gegužės 10 d. Pasaulio sveikatos organizacija mini „Judėjimo sveikatos labui“ dieną. Šią dieną paminėjome ir mes!

Mokykloje vyko prevencinis renginys “Būkime draugai”, kurį organizavo Pasvalio rajono policijos komisariatas kartu su Pasvalio šaulių sąjungos 7-osios kuopos šauliais ir jaunaisiais policijos rėmėjais. 

Kaziuko mugė šurmuliavo ir pas mus mokykloje.