Renginiai

Sporto renginys „Aplenk rudenį“, skirtas etnografinių regionų metams

Spalio 1 dieną mokykloje vyko tradicinis sporto renginys ‚Aplenk rudenį“. Šiais metais jis buvo skirtas etnografinių regionų metams, todėl dalyviai gavo ne tik sportines užduotis, bet ir užduotis, susijusias su Lietuvos regionais. Reikėjo prisiminti tautinių rūbų ypatumus, regionų sostines, būdingus patiekalus ir amatus tam tikram Lietuvos kraštui.

Renginyje dalyvavo aštuonios komandos, viena iš jų- merginų, kurioms geriausiai sekėsi taikliai šaudyti iš pneumatinio ginklo į taikinį.

Greičiausiai trasą įveikė komanda „Aušro-Aušro“ ir užėmė pirmą vietą. Tai 14-T grupės mokiniai- Lukas Žalkauskas, Darius Nakvosas, Šarūnas Gegeckas ir Domantas Šarkiūnas. Įvertinus punktų užduočių rezultatus - antra vieta teko mokyklos senbuviams: Tautvydui Stočkūnui 13- T, Egidijui Šukiui 13-T, Airidui Pliurai 14-M ir Adolfui Arcimavičiui 13-T.Trečioje vietoje liko komanda „Orkestra“: Deimantas Sablins 14-G, Robertas Aglinskas 14-M, Deimantas Bartkevičius 14G ir Andrius Medutis 14-G.

Prizinių vietų komandos apdovanotos projekto „Judėk ir būsi sveikas“ medaliais, padėkos raštais ir dovanėlėmis.
Ankstesni įrašai


Mokslo metų pabaigoje mokytojos V. Širmulevičienė ir R. Adomaitienė suorganizavo integruotą etikos, biologijos ir geografijos pamoką-ekskursiją „Pasvalio ir Biržų rajonų kraštovaizdžių ypatumai“.

Kasmet gegužės 10 d. Pasaulio sveikatos organizacija mini „Judėjimo sveikatos labui“ dieną. Šią dieną paminėjome ir mes!

Mokykloje vyko prevencinis renginys “Būkime draugai”, kurį organizavo Pasvalio rajono policijos komisariatas kartu su Pasvalio šaulių sąjungos 7-osios kuopos šauliais ir jaunaisiais policijos rėmėjais. 

Kaziuko mugė šurmuliavo ir pas mus mokykloje.