Renginiai

Konkursas „Kalėdinis žaisliukas 2015“

Gruodžio 10 dieną Panevėžio  Margaritos Rimkevičaitės technologinėje mokykloje vyko tradicinis konkursas „Kalėdinis žaisliukas 2015“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos būsimos floristės. Dalyviai turėjo pristatyti po vieną eglutės floristinį žaisliuką – namų darbą, o konkurso dieną - sukurti dar vieną iš pateiktų augalų. Kol mokiniai atliko užduotį, mokytojai taip pat nenuobodžiavo- dalyvavo seminare.

Tai smagus konkursas, reikalaujantis kūrybiškumo, kantrybės, kruopštumo. Jo metu visada įdomu stebėti kitų darbus bei dalintis patirtimi.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 9 dieną mokyklos bendrabučio salėje vyko Adventinė popietė. Joje dalyvavo ne tik mokyklos mokiniai ir mokytojai, bet ir Narteikių kaimo bendruomenės gyventojai. 

Lapkričio 19 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko rajoninės sporto žaidynės, skirtos paminėti Lietuvos karių dieną. Pagal žaidynių nuostatus komandoje turėjo būti keturi nariai: trys vaikinai ir mergina. Dalyvių laukė kariniai normatyvai, šaudymas ir estafetė.

Saulėtą spalio 15 dieną Židonių kaimo laukuose vyko rajoninės artojų varžybos.

Spalio 1 dieną mokykloje vyko tradicinis sporto renginys ‚Aplenk rudenį“.