Renginiai

Sporto renginys „Judėk ir būsi sveikas“ 2016

Gegužės 11 d. mokyklos sporto aikštelėse vyko sporto renginys. Jame dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai ir svečiai iš Vaškų gimnazijos bei Narteikių mokyklos-darželio „Linelis“. Sportuojantis jaunimas varžėsi krepšinio, futbolo, kliūčių ruožo, smiginio, vaikščiojimo kojokais, lanko sukimo rungtyse. Taip pat visi norintys matavo savo rankos plaštakos stiprumą, kurį organizavo Pasvalio visuomenės biuro specialistė Simona Pyragytė.

Krepšinio ir futbolo turnyre geriausiai sekėsi žaisti mūsų mokyklos komandoms, antroje vietoje liko Vaškų gimnazijos vaikinai. Su kojokais neaplenkiamas buvo Dalius Smilgys 13-T. Taikliausi smiginio žaidime buvo Aivaras Šatas 15-A, Lukas Malinauskas 15-G ir Lukas Rinkūnas 15-T.  O stipriausią ranką turi Tomas Čepas 14-G, Arnas Garlauskas 14-T, Andrius Kanišauskas ir Mantas Oniūnas 15-Z.

Tai projekto „Judėk ir būsi sveikas“ renginys, finansuojamas Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.
Ankstesni įrašai


Gegužės 9 oji - Europos diena. Šią dieną mokinius dalyvauti ,,Europos egzamine'' paskatino anglų kalbos vyr. mokytoja Vaida Guobužienė. Iš dešimties dalyvavusių mokinių geriausiai sekėsi Lukui Žalkauskui (14 -T), Laurynui Gelažiui (14- G1) ir Ignui Dunkuliui (15- G).

Kovo 9 d. paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Mokiniai atliko meninę programą su dainomis ir šokiais. 

Gausus būrys sporto entuziastų dar kartą įrodė, kad krepšinio sportas labai populiarus.