Renginiai

Naujas tarptautinis projektas

     Netikros naujienos“ dabar turi ypač stiprų poveikį, o dalintis informacija ar tiesiog siųsti pranešimus yra daug paprasčiau nei bet kada anksčiau. Kaip atskirti nepatikimą informaciją? Kaip užskirsti kelią jos sklaidai? Ar visada tikėti žiniasklaidos pranešimais? 
     Naujas šiais mokslo metais pradedamas įgyvendinti „Erasmus+“ programos bendrojo ugdymo mokyklų mainų partnerystės projektas „Fake News in the Fake News Age: Cultivating Media Literacy in the Educational Community“ („Netikros naujienos netikrų naujienų amžiuje: žiniasklaidos raštingumo lavinimas švietimo bendruomenėje“) sieks suteikti mokiniams žinių, kaip atskirti nepatikimą informaciją ir užkirsti kelią jos sklaidai, lavinti kritinį mąstymą, žiniasklaidos raštingumą. 
     Projektą, kuris truks 24 mėnesius ir yra finansuojamas Europos Komisijos, įgyvendina Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla kartu su mokyklomis iš Graikijos (projekto koordinatorius), Norvegijos, Portugalijos, Lenkijos ir Rumunijos. Mokiniai galės dalyvauti įvairiose veiklose savo mokyklose bei vykti į vizitus projekto partnerių šalyse.
     Kviečiame projekte dalyvauti Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos mokinius, kurie yra 15-18 metų amžiaus ir mokosi pagal bendrojo ugdymo programą. Daugiau informacijos suteiks praktinio mokymo vadovė Rima Šivickienė (108 k.). 

 
Ankstesni įrašai