Renginiai

Dalyvavome parodoje „Studijos 2019“

     Vasario 7–9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“. Parodos moto šiais metais - „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“. Tris dienas vykusioje parodoje aukštosios ir profesinės mokyklos, su studijomis susijusios įstaigos savo stenduose ir renginiuose mokiniams teikė  informaciją, padėsiančią apsispręsti, kur mokytis, studijuoti, kaip planuoti savo karjerą.
     Parodoje šalies profesinio mokymo įstaigos pristatė skirtingas ūkio šakas. Žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės sritį pasikeisdamos pristatė pristatyme Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla, Šilutės profesinio mokymo centras, Joniškio žemės ūkio mokykla, Alantos technologijos ir verslo mokykla, Plungės technologijų ir verslo mokykla bei Švenčionių profesinio rengimo centras ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija. 
     Mūsų mokyklą atstovavo ir stendą „Žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės sritis“ pristatė praktinio mokymo vadovė Rima Šivickienė, mokytojai Arvydas Arlauskas, Sigitas Mitė bei mokiniai Monika Bisikirskaitė (17-G), Gabija Mikalajūnaitė (18-K), Eva Turnotaitė (18-K), Domantas Simonaitis (18-T), Ernėstas Čepas (18-T).

 
Ankstesni įrašai