Renginiai

Joniškėlio profesinėje mokykloje „Naktinio krepšinio 3X3“ aistros neišblėsta

    Sausio 30 d. mokykloje vyko tradicinis sporto renginys ,,Naktinis krepšinis 3X3“. Šis turnyras yra daugiausia dalyvių pritraukiantis projekto „Judėk ir būsi sveikas” renginys, kuris turi ir prevencinę reikšmę – parodo prasmingo laisvalaikio pranašumus, skatina judėjimą ir bendruomeniškumo puoselėjimą. Projektas „Judėk ir būsi sveikas“ finansuojamas Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. 
    Turnyre dalyvavo devyniolika komandų iš Panevėžio, Pasvalio, Pakruojo rajonų vietovių. Malonu, kad Kupiškio technologijos ir verslo mokykla yra pastovūs dalyviai, atvykstantys su daugiau nei viena komanda.  Ištikimi  renginio dalyviai yra  Pasvalio 503 kuopos, Nakiškių, Vaškų, Ustukių, Pušaloto, Meškalaukio krepšinio mėgėjų komandos. 
    Renginio dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Pasvalio savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis ir Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio padalinio vadovas Vytautas Jurėnas. Besitęsiančio projekto „Judėk ir būsi sveikas“ veiklomis nuo 2014 m. pasidžiaugė projekto koordinatorė, fizinio udymo vyr. mokytoja Rita Kairytė- Ovčarikienė. 
    Subūrus teisėjaujančių komandą, turnyras prasidėjo. Artėjant vidurnakčiui, komandų sumažėjo ir liko tik stipresnieji dalyviai. Iki pirmos valandos nakties išaiškėjo stipriausių komandų trejetukas: Ustukių (R. Moderis, R. Sakalauskas, S. Deksnys, A. Vačikauskas), Pasvalio ( D. Arlauskas, A. Bytautas, E. Urmonas, J. Alelionis) ir Kupiškio (V. Kavaliauskas, L. Aviltis, S. Likša, I. Griža). 
    Sveikiname ir taikliuosius metikus: Šopį Darių (Vaškai), Parimskį Justiną (Meškalaukis), Igną Jonaitį (Panevėžys) - baudų metime ir Luką Staškevičių (Jurgėnai), Dovydą Arlauską (Pasvalys) ir Justiną Parimskį (Meškalaukis) – tritaškių metime.
    Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir prisidėjo prie veiksmo: Zeniui Balčiauskui, Monikai Bisikirskaitei, Dominykui Sadauskui, Arnui Bytautui, Juliui Anelioniui, Vygantui Kavaliauskui, skanios košės virėjoms Virginijai, Gražvydai, Almai, meistrams Petrui ir Sigitui.
    Visi sportininkai ir sirgaliai buvo pavaišinti karštais naktipiečiais – sveikuolių koše ir arbata. Prizininkai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir atminimo dovanėlėmis. 
Ankstesni įrašai