Tvarkaraščiai

Pamokų tvarkaraščio rengimo tvarkos aprašas

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

17-A_Apdailininkas-statybininkas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

17-A_Apdailos plokščių montavimo darbai_111k
 
 

17-A_Plytelių klojimo darbų technologijos_111k

17-T, 17-A_Fizinis ugdymas_ss
 
 

17-A_Staliaus darbų pagrindai_111k

17-T, 17-A_Fizinis ugdymas_ss
 
 

2_08:55

17-A_Plytelių klojimo darbų technologijos_111k

17-A_Staliaus darbų pagrindai_111k

17-A_Plytelių klojimo darbų technologijos_111k

3_09:50

4_10:45

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

17-A_Plytelių klojimo darbų technologijos_111k

17-A_Plytelių klojimo darbų technologijos_111k

17-A_Staliaus darbų pagrindai_111k

17-A_Staliaus darbų pagrindai_111k
 
 

17-A_Plytelių klojimo darbų technologijos_111k

6_12:55

17-A_Mechanizuotas tinkavimas_111k

7_13:50

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

17-G Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

18-Z,17-G_SZ kategorijos savaeigių ŽŪM vairavimas_003k

17-G_Netradicinių augalų auginimas_305k

17-G_Netradicinių augalų auginimas_305k

17-G_Netradicinių augalų auginimas_305k

18-Z,17-G_SZ kategorijos savaeigių ŽŪM vairavimas_003k

2_08:55

3_09:50

4_10:45

17-G_Fizinis ugdymas_ss
 
 

17-G_Modulis_206k_Mokytojas A. Arlauskas
 
 

17-G_Modulis_206k_Mokytojas A. Arlauskas
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

18-Z,17-G_SZ kategorijos savaeigių ŽŪM vairavimas_003k

17-G_Modulis_206k_Mokytojas A. Arlauskas

17-G_Modulis_206k_Mokytojas A. Arlauskas

17-G_Modulis_206k_Mokytojas A. Arlauskas
 
 

17-G_Netradicinių augalų auginimas_305k
 
 

6_12:55

17-G_Ūkio veiklos apskaita_103k

17-G_Ūkio veiklos apskaita_103k

7_13:50

17-G_Ūkio veiklos apskaita_103k

17-G_Ūkio veiklos apskaita_103k

8_14:45

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

17-T Technikos priežiūros verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

17-T_ZUM techninė priežiūra ir remontas_201k

17-T_Automob ir trakt važiuoklių TPR_003

17-T, 17-A_Fizinis ugdymas_ss
 
 

17-T_ZUM techninė priežiūra ir remontas_003k

17-T, 17-A_Fizinis ugdymas_ss
 
 

2_08:55

17-T_Autom ir trakt elektros, elektronikos įreng TPR_009k, IIk

17-T_ZUM techninė priežiūra ir remontas_201k

3_09:50

17-T_ZUM techninė priežiūra ir remontas_003k

4_10:45

17-T_Automob ir trakt važiuoklių TPR_205k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

17-T_ZUM techninė priežiūra ir remontas_201k

17-T_ZUM techninė priežiūra ir remontas_003k
 
 

17-T_Autom ir trakt elektros, elektronikos įreng TPR_009k, IIk

17-T_ZUM techninė priežiūra ir remontas_003k

17-T_Automob ir trakt važiuoklių TPR_205k

6_12:55

17-T_Automob ir trakt važiuoklių TPR_205k

7_13:50

17-T_Automob ir trakt važiuoklių TPR_205k
 
 

8_14:45

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

18-D_Žemės ūkio gamybos darbininkas_2m

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

18-D_Zootechnika_302k

2_08:55

18-D_Bičių priežiūra ir jų produktai_302k

18-D_Žemės ūkio politika_103k
 
 

18-D_Žemės ūkio politika_103k

18-D_Aplinkos apsauga_109k
 
 

3_09:50

18-D_Apskaitos pradmenys_103k
 
 

18-D_Zootechnika_302k

4_10:45

18-D_Sodininkystė ir daržininkystė_305k
 
 

18-D_Bičių priežiūra ir jų produktai_302k
 
 

18-D_Profesijos informacinės technologijos_204k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

18-D_Aplinkos apsauga_109k

18-D_Sodininkystė ir daržininkystė_305k
 
 

18-D_Bičių priežiūra ir jų produktai_302k

18-D_Aplinkos apsauga_109k
 
 

 
 
 

6_12:55

 
 
 

18-D_Profesijos informacinės technologijos_204k

 
 
 

7_13:50

 
 
 

 
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

18-G Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

18-G_Anglų kalba(B1)_110k

18-G_Anglų kalba(B1)_110k
 
 

18-GT_Matematika_B_304k
 
 

18-G_Įvairių rūšių gyvulių auginimas_302k

18-GT_Matematika_B_304k
 
 

2_08:55

18-G_Aglų k_110/18-T_Anglų k_212k/Prancūzų k_111k
 
 

18-G_Etika_303k
 
 

18-G_Augalininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_305k

3_09:50

18-GT_Matematika_B_304k
 
 

18-TG_Istorija_B_205k/Geografija_B_306k
 
 

18-G_Fizinis ugdymas_ss
 
 

18-G_Fizinis ugdymas_ss
 
 

4_10:45

18-G_Lietuvių kalba ir literatūra_307k
 
 

18-GT_Biologija_306k/Fizika_307k
 
 

18-G_Lietuvių kalba ir literatūra_307k
 
 

18-G_Lietuvių kalba ir literatūra_307k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

18-G_Lietuvių kalba ir literatūra_307k
 
 

18-GT_Matematika_B_304k
 
 

18-G_Lietuvių kalba ir literatūra_307k
 
 

18-G_Įvairių rūšių gyvulių auginimas_302k

 
 
 

6_12:55

18-G_Įvairių rūšių gyvulių auginimas_302k

18-G_Augalininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_305k

18-TG_Istorija_B_205k/Geografija_B_306k
 
 

 
 
 

7_13:50

18-GT_Biologija_306k/Fizika_307k
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

18-T Technikos priežiūros verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

18-T_Lietuvių kalba ir literatūra_303k

18-T_Lietuvių kalba ir literatūra_303k
 
 

18-GT_Matematika_B_304k
 
 

18-T_Automobilių ir traktorių papildomų įrenginių TPR_205k

18-GT_Matematika_B_304k
 
 

2_08:55

18-G_Aglų k_110/18-T_Anglų k_212k/Prancūzų k_111k
 
 

18-T_Automobilių ir traktorių papild įreng techn pr ir rem_003k

18-T_Lietuvių kalba ir literatūra_303k
 
 

3_09:50

18-GT_Matematika_B_304k
 
 

18-TG_Istorija_B_205k/Geografija_B_306k
 
 

18-T_Anglų k_B1_212k
 
 

18-T_Automobilių ir traktorių papildomų įrenginių TPR_205k
 
 

4_10:45

18-T_Anglų k_B1_212k
 
 

18-GT_Biologija_306k/Fizika_307k
 
 

18-T_Lietuvių kalba ir literatūra_303k
 
 

18-T_Automobilių ir traktorių papild įreng techn pr ir rem_003k
 
 

18-T_Anglų k_B1_212k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

18-T_Anglų k_B1_212k
 
 

18-GT_Matematika_B_304k
 
 

18-T_Fizinis ugdymas_ss
 
 

18-T_Fizinis ugdymas_ss
 
 

 
 
 

6_12:55

18-T_Automobilių ir traktorių papildomų įrenginių TPR_205k

18-T_Automobilių ir traktorių papild įreng techn pr ir rem_003k

18-TG_Istorija_B_205k/Geografija_B_306k
 
 

18-T_Etika_303k
 
 

 
 
 

7_13:50

18-GT_Biologija_306k/Fizika_307k
 
 

18-T_Anglų k_B2_212k
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

18-Z Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

18-Z,17-G_SZ kategorijos savaeigių ŽŪM vairavimas_003k

18-Z_Veterinarinė slauga_302k

18-Z_Veterinarinė slauga_302k
 
 

 
 
 

18-Z,17-G_SZ kategorijos savaeigių ŽŪM vairavimas_003k

2_08:55

18-Z_Fizinis ugdymas_ss
 
 

 
 
 

3_09:50

18-Z_Saugus elgesys ekstramaliose situacijose_109k

18-Z_Ūkio veiklos apskaita_309k

4_10:45

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

18-Z,17-G_SZ kategorijos savaeigių ŽŪM vairavimas_003k

18-Z_Veterinarinė slauga_302k

18-Z_Ūkio veiklos apskaita_309k

18-Z_Ūkio veiklos apskaita_309k

 
 
 

6_12:55

 
 
 

7_13:50

18-Z_Fizinis ugdymas_ss
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

18-ZT Želdinių tvarkytojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

18-ZT_Kompiuterinė grafika_204k

18-ZT_Parkų tvarkymas_211k

18-ZT_Sumedėjusių želdinių priežiūros technologijos_211k

18-ZT_Fizinis ugdymas_ss
 
 

18-ZT_Sumedėjusių želdinių priežiūros technologijos_211k

2_08:55

18-ZT_Medelynų ūkis_104k

3_09:50

18-ZT_Želdynų priežiūra_211k
 
 

18-ZT_Dendrologijos pagrindai_306k
 
 

18-ZT_Floristinis dizainas_211k

4_10:45

18-ZT_Dendrologijos pagrindai_306k
 
 

18-ZT_Kompiuterinė grafika_304k
 
 

18-ZT_Parkų tvarkymas_211k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

18-ZT_Augalų apsauga_211k
 
 

18-ZT_Želdynų priežiūra_211k

18-ZT_Augalų apsauga_211k
 
 

18-ZT_Medelynų ūkis_104k

18-ZT_Floristinis dizainas_211k
 
 

6_12:55

18-ZT_Dendrologijos pagrindai_306k

18-ZT_Kompiuterinė grafika_204k

18-ZT_Fizinis ugdymas_ss
 
 

7_13:50

18-ZT_Kompiuterinė grafika_204k
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

19-G Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

19-G_Lauko augalų auginimas_206k

19-G_Fizinis ugdymas_ss
 
 

19-GT_Geografija_B_306k/Istorija_B_205k
 
 

19-G_Lietuvių kalba ir literatūra (B)_303k

19-G_Etika_B_303k
 
 

2_08:55

19-G_Matematika_304k
 
 

19-GT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

19-G_Lauko augalų auginimas_206k

3_09:50

19-G_Lietuvių kalba ir literatūra (B)_303k
 
 

19-G_Anglų k_110k/19-T_Anglų k_212k/19-GT Prancūzų k_111k
 
 

19-G_Lauko augalų auginimas_206k
 
 

19-G_Lauko augalų auginimas_206k
 
 

4_10:45

19-G_Anglų kalba_B1_110k
 
 

19-G_Lietuvių kalba ir literatūra (B)_303k
 
 

19-G_Matematika_304k
 
 

19-G_Matematika_304k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

19-G_Anglų kalba_B1_110k
 
 

19-GT_Geografija_B_306k/Istorija_B_205k
 
 

19-G_Anglų kalba_B1_110k
 
 

19-G_Matematika_304k
 
 

19-G_Lauko augalų auginimas_206k

6_12:55

19-G_Lauko augalų auginimas_206k

19-GT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

19-G_Lietuvių kalba ir literatūra (B)_303k
 
 

19-G_Lauko augalų auginimas_206k

7_13:50

19-G_Lauko augalų auginimas_206k
 
 

19-G_Fizinis ugdymas_ss
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

19-K Apskaitininkas ir kasininkas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

19-K_Modulis_309k_Mokytoja E. Malinskienė

19-K_Modulis_309k_Mokytoja E. Malinskienė

19-K_Modulis_309k_Mokytoja E. Malinskienė

19-K_Kasos, banko operac dokumentav ir regitrav apskaitoje_104k
 
 

19-K_Modulis_309k_Mokytoja E. Malinskienė

2_08:55

19-K_Modulis_309k_Mokytoja E. Malinskienė
 
 

3_09:50

19-K_Saugus elgesys ekstremaliose situacijose

4_10:45

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

19-K_Modulis_309k_Mokytoja E. Malinskienė

19-K_Modulis_309k_Mokytoja E. Malinskienė

19-K_Kasos, banko operac dokumentav ir regitrav apskaitoje_104k

19-K_apskaič ir išmok atlygio darbuoti duomenų form, apsk_204k

19-K_Modulis_309k_Mokytoja E. Malinskienė

6_12:55

7_13:50

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

19-T Technikos priežiūros verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

19-T_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k
 
 

19-T_Matematika_304k
 
 

19-GT_Geografija_B_306k/Istorija_B_205k
 
 

19-T_Matematika_304k
 
 

19-T_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k

2_08:55

19-T_AT variklių techn priež ir remontas_205k

19-T_Fizinis ugdymas_ss
 
 

19-GT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

19-T_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k

3_09:50

19-G_Anglų k_110k/19-T_Anglų k_212k/19-GT Prancūzų k_111k
 
 

19-T_Matematika_304k
 
 

19-T_Matematika_304k
 
 

4_10:45

19-T_AT variklių techn priež ir remontas_205k
 
 

19-T_AT variklių techn priež ir remontas_003k
 
 

19-T_Anglų kalba_B1_212k
 
 

19-T_Etika_B_303k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

19-T_AT variklių techn priež ir remontas_205k
 
 

19-GT_Geografija_B_306k/Istorija_B_205k
 
 

19-T_AT variklių techn priež ir remontas_003k

19-T_AT variklių techn priež ir remontas_205k
 
 

19-T_AT variklių techn priež ir remontas_003k

6_12:55

19-T_Anglų kalba_B1_212k

19-GT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

19-T_Fizinis ugdymas_ss
 
 

7_13:50

19-T_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

19-T_Matematika_A_304k
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

19-Z Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

19-Z_Gyvulininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_302k
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

2_08:55

19-Z_Lauko augalų auginimas_305k

 
 
 

19-Z_Gyvulininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_302k

19-Z_Žemės ūkio veiklos vykdymas_vadyba_103k

19-Z_Žemės ūkio veiklos vykdymas_vadyba_103k

3_09:50

19-Z_Fizinis ugdymas_ss
 
 

4_10:45

19-Z_Žemės ūkio veiklos vykdymas_vadyba_103k
 
 

19-Z_Lauko augalų auginimas_305k
 
 

19-Z_Lauko augalų auginimas_305k
 
 

19-Z_Gyvulininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_302k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

19-Z_Lauko augalų auginimas_305k

19-Z_Žemės ūkio veiklos vykdymas_vadyba_103k

19-Z_Lauko augalų auginimas_305k

19-Z_Lauko augalų auginimas_305k

19-Z_Gyvulininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_302k

6_12:55

7_13:50

19-Z_Gyvulininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_302k

8_14:45

 
 
 

19-Z_Gyvulininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_302k
 
 

19-Z_Gyvulininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas_302k
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

19-ZT Želdinių tvarkytojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

19-ZT_Floristinis dizainas_211k
 
 

19-ZT-Augalininkystės pagrindai_206k

19-ZT_Želdinių įrengimas_104k

19-ZT_Gėlininkystė_211k

19-ZT_Aplinkosaugos pagrindai_109k

2_08:55

19-ZT_Aplinkosaugos pagrindai_109k
 
 

3_09:50

19-ZT-Augalininkystės pagrindai_206k

19-ZT_Lietuvių kalbos kultūra ir spec. kalba_303k
 
 

4_10:45

19-ZT_Fizinis ugdymas_ss
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

19-ZT-Augalininkystės pagrindai_206k
 
 

19-ZT_Fizinis ugdymas_ss
 
 

19-ZT_Darbuotojųsauga ir sveikata-308K
 
 

19-ZT_Gėlininkystė_211k
 
 

19-ZT_Profesijos informacinės technologijos_204k

6_12:55

19-ZT-Braižyba ir specialusis piešimas_211k

19-ZT_Aplinkosaugos pagrindai_109k
 
 

19-ZT_Floristinis dizainas_211k

19-ZT_Floristinis dizainas_211k

7_13:50

19-ZT_Profesijos informacinės technologijos_204k
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

I gimnazijos klasė

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

I_Geografija_306k
 
 

I__Istorija_205k
 
 

I_Ekonomika ir verslumas_103k
 
 

I_Fizika_307k
 
 

I_Rusų kalba II-oji užsienio kalba_104k
 
 

2_08:55

I_Dailė_211k
 
 

I_Lietuvių kalba ir literatūra_303k

I_Matematika_304k
 
 

I_Fizinis ugdymas_ss
 
 

I_Pilietiškumo pagrindai_205
 
 

3_09:50

I_Biologija_306k
 
 

I_Lietuvių kalba ir literatūra_303k
 
 

I_Matematika_304k
 
 

I_Fizika_307k
 
 

4_10:45

I_Lietuvių kalba ir literatūra_303k
 
 

I_Anglų k_1-oji_110k/Prancūzų k_1-oji_111k
 
 

I_Biologija_306k
 
 

I_Lietuvių kalba ir literatūra_303k
 
 

I__Istorija_205k
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

I_Matematika_304k
 
 

I_Chemija_307k
 
 

I_Informacinės technologijos_204k
 
 

I_Etika_303k
 
 

I_Fizinis ugdymas_ss
 
 

6_12:55

I_Informacinės technologijos_204k

I_Matematika_304k
 
 

I_Anglų kalba I-oji užsienio kalba_110k

I_Muzika_306k
 
 

I_Chemija_307k
 
 

7_13:50

I_Rusų k_2-oji_104k/Prancūzų k_2-oji_111k
 
 

 
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2020 m. kovo 2d.

II gimnazijos klasė

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

 
 
 

II_Rusų k_2-oji_104k/Prancūzų k_2-oji_111k
 
 

II gimnaz. kl_Fizika_307k
 
 

II g kl_Rusų kalba_104k
 
 

 
 
 

2_08:55

II_Lietuvių kalba ir literatūra_307K

II_Istorija_205k
 
 

II_Istorija_205k
 
 

II_Matematika_304k
 
 

II_Matematika_304k
 
 

3_09:50

II_Matematika_304k
 
 

II_Lietuvių kalba ir literatūra_307K
 
 

II gimnaz. kl_Etika_303k
 
 

II gimn kl_Fizinis ugdymas_ss
 
 

4_10:45

II_Matematika_304k
 
 

II gimnaz. klasė_Dailė_211k
 
 

II_Pilietiškumo pagrindai_205
 
 

II gimn kl_Fizinis ugdymas_ss
 
 

II_Lietuvių kalba ir literatūra_307K
 
 

11.30-12.00

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

II_Biologija_306k
 
 

II_Anglų kalba_1-oji_212/Prancūzų k_1-oji_111k

II gimnaz. kl_Geografija_306k
 
 

II_Lietuvių kalba ir literatūra_307K

II gimn. klasė_Chemija_307k
 
 

6_12:55

II gimn. klasė_Chemija_307k
 
 

II_Technologijos_308
 
 

II_Anglų kalba I-oji_212k
 
 

7_13:50

II gimnaz. kl_Fizika_307k
 
 

II gimnaz. kl_Geografija_306k
 
 

 
 
 

II gimn kl_Muzika_306k
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:40