Tvarkaraščiai

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

15-A Apdailininkas-statybininkas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

15-A_Mechanizuotas tinkavimas_111k

15-AT_Kūno kultūra_ss
 
 

15-A_Termoizoliacinių plokščių montavimo darbai_111K

15-A_Plytelių klojimo darbų technologijos

15-AT_Grupės valandėlė_007k
 
 

2_08:55

15-A_Apdailos plokščių montavimo darbai_111k

15-AT_Kūno kultūra_ss
 
 

3_09:50

15-A_Plytelių klojimo darbų technologijos
 
 

4_10:45

 
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

15-A_Apdailos plokščių montavimo darbai_111k

15-A_Apdailos plokščių montavimo darbai_111k

 
 
 

15-A_Plytelių klojimo darbų technologijos

15-A_Apdailos plokščių montavimo darbai_111k

6_12:55

 
 
 

7_13:50

 
 
 

8_14:45

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

15-G Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

15-G_Zootechnija ir veterinarija_302k

15-G_Ekologinio ūkininkavimo pagrindai_305k
 
 

15-G_Augalininkystė_206k

15-G_Ekologinio ūkininkavimo pagrindai_305k

15-G_Ekologinio ūkininkavimo pagrindai_305k

2_08:55

15-G_Kūno kultūra_SS
 
 

3_09:50

15-G_Ekologinio ūkininkavimo pagrindai_305k
 
 

15-G_Zootechnija ir veterinarija_302k

15-G_Zootechnija ir veterinarija_302k

15-G_Augalininkystė_206k

4_10:45

15-G_Kūno kultūra_SS
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

15-G_Augalininkystė_206k

15-G_Grupės valandėlė_103k
 
 

15-G_Ekologinio ūkininkavimo pagrindai_305k
 
 

15-G_Buhalterinė apskaita_109k

15-G_Bendroji žemės ūkio politika_206k

6_12:55

15-G_Augalininkystė_206k

15-G_Bendroji žemės ūkio politika_206k

7_13:50

15-G_Žemės ūkio mašinos_007/k

15-G_Žemės ūkio mašinos_007/k

8_14:45

 
 
 

 
 
 

15-G_Žemės ūkio mašinos_007/k
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

15-T Technikos priežiūros verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

15-T,16-MSuvirinimo technologijos _MD_56k

15-AT_Kūno kultūra_ss
 
 

15-TŽemės ūkio mašinos_007/k

15-T,16-MSuvirinimo technologijos _MD_56k

15-AT_Grupės valandėlė_007k
 
 

2_08:55

15-TŽemės ūkio mašinos_007/k
 
 

15-AT_Kūno kultūra_ss
 
 

3_09:50

15-T,16-M_Suvirinimo technologijos(teorija)_009k

15-T,16-M_Suvirinimo technologijos(teorija)_009k

4_10:45

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

15-T,16-MSuvirinimo technologijos _MD_56k

15-TSavaeigės žemės ūkio mašinos_007k

15-T,16-MSuvirinimo technologijos _MD_56k

15-TŽemės ūkio mašinos_007/k

15-TMašinų taisymas_205k

6_12:55

7_13:50

15-T,16-M_Suvirinimo technologijos(teorija)_009k

15-TMašinų taisymas_205k
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

16-F1 Floristas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

 
 
 

16-F_Augalų komponavimas_211k

16-F1, 16-M_Kūno kultūra_ss
 
 

16_F1_Temine foristika_211k

16-F_Augalų komponavimas_211k

2_08:55

16_F1_Temine foristika_211k

16_F1_Temine foristika_211k

3_09:50

16-F1_Profesinė etika ir aptarnavimo kultūra_308k

4_10:45

16-F1_Profesinė etika ir aptarnavimo kultūra_308k
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

16_F1_Temine foristika_211k
 
 

16_F1_Temine foristika_211k

16-F1_Eksterjero floristika_211k

16-F_Augalų komponavimas_211k

16_F1_Temine foristika_211k

6_12:55

16-F1_Eksterjero floristika_211k

7_13:50

 
 
 

16-F1, 16-M_Kūno kultūra_ss

8_14:45

16-F1_Eksterjero floristika_211k
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

16-F1,16-MGrupės valandėlė_113k
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

16-G Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

16-TG Anglų kalba(B1)_110k/16-G_Anglų klba(A2)_212k

16-G_Augalininkystė_206k

16-TG Anglų kalba(B1)_110k/16-G_Anglų klba(A2)_212k
 
 

16-GT_Matematika_B_304k
 
 

16-G_KET_201k
 
 

2_08:55

16-GLietuvių kalba ir literatūra_303k

16-G_Augalininkystė_206k

16-G_Ekonomikjos ir verslo pagrindai_103k

3_09:50

16-GT_Matematika_B_304k
 
 

16-GT_Matematika_B_304k
 
 

4_10:45

16-T,16-G Biologija_306k/Fizika_310k
 
 

16-GLietuvių kalba ir literatūra_303k
 
 

16-GT_Matematika_B_304k
 
 

16-G_Kūno kultūra_ss
 
 

 
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

16-GLietuvių kalba ir literatūra_303k

16-GLietuvių kalba ir literatūra_303k
 
 

16-G_Augalininkystė_206k
 
 

16-G_Profesijos informacinės technologijos_309k

 
 
 

6_12:55

16-T,16-G Biologija_306k/Fizika_310k
 
 

16-G_Sodininkystė ir daržininkystė_305k
 
 

 
 
 

7_13:50

16-G_Etika (B)_307k
 
 

16-G_Kūno kultūra_ss
 
 

16-G_Kūno kultūra_ss
 
 

 
 
 

8_14:45

16-G_Grupės valandėlė_110k
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

16-M Automobilių mechanikas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

15-T,16-MSuvirinimo technologijos _MD_56k

16-M_Automobilių taisymas_003k

16-F1, 16-M_Kūno kultūra_ss
 
 

15-T,16-MSuvirinimo technologijos _MD_56k

16-M_Elektroįrangos taisymas_009k
 
 

2_08:55

16-M_Elektroįrangos taisymas_009k
 
 

16-M_Automobilių taisymas_003k
 
 

3_09:50

15-T,16-M_Suvirinimo technologijos(teorija)_009k

16-M_Metalo apdirbimo priemonės ir įranga_205k

15-T,16-M_Suvirinimo technologijos(teorija)_009k

4_10:45

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

15-T,16-MSuvirinimo technologijos _MD_56k

16-M_Metalo apdirbimo priemonės ir įranga_205k

15-T,16-MSuvirinimo technologijos _MD_56k

16-M_Metalo apdirbimo priemonės ir įranga_205k

 
 
 

6_12:55

 
 
 

7_13:50

15-T,16-M_Suvirinimo technologijos(teorija)_009k

16-F1, 16-M_Kūno kultūra_ss

 
 
 

8_14:45

 
 
 

9_15:30

 
 
 

16-F1,16-MGrupės valandėlė_113k
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

16-T Technikos priežiūros verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

16-TG Anglų kalba(B1)_110k/16-G_Anglų klba(A2)_212k

16-T_KET_201K
 
 

16-TG Anglų kalba(B1)_110k/16-G_Anglų klba(A2)_212k
 
 

16-GT_Matematika_B_304k
 
 

16-T_Profesijos informacinės technologijos_309k

2_08:55

16-T_Bendroji elektrotechnika ir suvirinimo įrengimai_IIk,009k
 
 

16-T_Kūno kultūra_ss
 
 

16-T_Kūno kultūra_ss
 
 

3_09:50

16-GT_Matematika_B_304k
 
 

16-GT_Matematika_B_304k
 
 

16-T_Anglų kalba_A2_212k
 
 

16-TTraktoriai ir automobiliai_007k

4_10:45

16-T,16-G Biologija_306k/Fizika_310k
 
 

16-T_Anglų kalba_A2_212k
 
 

16-GT_Matematika_B_304k
 
 

16-T_Lietuvių kalba ir literatūra_B_307k
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

16-T_Žemės ūkio mašinos_007k

16-T_Anglų kalba_A2_212k
 
 

16-T_Lietuvių kalba ir literatūra_B_307k

16-T_Lietuvių kalba ir literatūra_B_307k

16-TTraktoriai ir automobiliai_007k

6_12:55

16-T,16-G Biologija_306k/Fizika_310k
 
 

7_13:50

16-T_Anglų kalba_A2_212k
 
 

16-T_Ekonomikos ir verslo pagrindai_103k
 
 

16-T_Grupės valandėlė_212k
 
 

16-T_Etika_303k
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

16-Z Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

16-Z_TR2 kategorijos traktoriaus vairavimas_007k

16-Z_TR2 kategorijos traktoriaus vairavimas_007k
 
 

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305

 
 
 

16-Z_TR2 kategorijos traktoriaus vairavimas_007k

2_08:55

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305
 
 

16-Z_TR2 kategorijos traktoriaus vairavimas_007k
 
 

3_09:50

16-Z_TR2 kategorijos traktoriaus vairavimas_007k

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305

4_10:45

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305

16-Z_TR2 kategorijos traktoriaus vairavimas_007k

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305

6_12:55

7_13:50

16-Z_Netradicinių augalų auginimas_305
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

16-ZGrupės valandėlė_302k
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

17-A_Apdailininkas-statybininkas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

17-AT_Grupės valandėlė
 
 

17-A_Statybinės medžiagos ir jų gaminiai_111k
 
 

17-AT_Matematika_304k
 
 

17-AT_Kūno kultūra_ss
 
 

17-A_Statybinė braižyba_111k

2_08:55

17-AT_Matematika_304k
 
 

17-A_Profesijos informacinės technologijos_204k

Anglų k_B1_110k/Anglų k_A2_212k
 
 

17-AT_Matematika_304k
 
 

3_09:50

Anglų k_B1_110k/Anglų k_A2_212k

17-AT_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k

17-AT_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k

17-AT_Kūno kultūra_ss
 
 

4_10:45

17-AT_Matematika_304k
 
 

17-A_Statybinės medžiagos ir jų gaminiai_111k
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

17-AGT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

17-AT_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k
 
 

17-A_Statybinės medžiagos ir jų gaminiai_111k

17-A_Darbuotojų sauga ir sveikata_308k

 
 
 

6_12:55

17-A_Darbuotojų sauga ir sveikata_308k
 
 

17-AT_Etika_B_303k
 
 

 
 
 

7_13:50

 
 
 

17-AGT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

 
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

17-D_Žemės ūkio gamybos darbininkas_2m

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

17-D_Bendroji žemdirbystė_305k

17-D_Ekonomikos ir verslo pagrindai_103k
 
 

17-D_Žemės ūkio mechanizavimas_003k

17-D_Lietuvių kalbos kultūra ir specialybės kalba_303k
 
 

17-D_Ekonomikos ir verslo pagrindai_103k
 
 

2_08:55

17-D_Kelių eismo taisyklės_201k
 
 

17-D_Ekonomikos ir verslo pagrindai_103k

17-D_Kelių eismo taisyklės_201k

3_09:50

17-D_Kūno kultūra_ss
 
 

17-D_Bendroji žemdirbystė_305k

17-D_Kūno kultūra_ss
 
 

4_10:45

17-D_Bendroji žemdirbystė_305k
 
 

17-D_Etika_212k
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

17-D_Etika_212k

17-D_Darbuotojų sauga ir sveikata_308k

17-D_Ekonomikos ir verslo pagrindai_103k

17-D_Civilinė sauga_109k

 
 
 

6_12:55

 
 
 

7_13:50

17-D_Lietuvių kalbos kultūra ir specialybės kalba_303k
 
 

17-D_Lietuvių kalbos kultūra ir specialybės kalba_303k
 
 

17-D_Estetika_211k

17-D_Estetika_211k

 
 
 

8_14:45

17-D_Grupės valandėlė
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

17-G Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

17-G_Lietuvių kalba ir literatūra (B)_303k
 
 

17-G_Lietuvių kalba ir literatūra (B)_303k

17-G_Ūkininkavimo pradmenys_103k
 
 

17-G_Ūkininkavimo pradmenys_007k
 
 

17-G_ūkininkavimo pradmenys_206k

2_08:55

17-GKūno kultūra (B)_ssk
 
 

Anglų k_B1_110k/Anglų k_A2_212k
 
 

17-G_Lietuvių kalba ir literatūra (B)_303k
 
 

3_09:50

Anglų k_B1_110k/Anglų k_A2_212k

17-GKūno kultūra (B)_ssk
 
 

17-GMatematika (B)_204k

17-GKūno kultūra (B)_ssk
 
 

17-G_Ūkininkavimo pradmenys_007k

4_10:45

17-GMatematika (B)_204k
 
 

17-G_ūkininkavimo pradmenys_206k
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

17-AGT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

17-G_ūkininkavimo pradmenys_206k
 
 

17-G_Lietuvių kalba ir literatūra (B)_303k

17-G_ūkininkavimo pradmenys_206k

 
 
 

6_12:55

17-GGrupės valandėlė_110k
 
 

17-G_Ūkininkavimo pradmenys_103k
 
 

 
 
 

7_13:50

17-G_Ūkininkavimo pradmenys_007k
 
 

17-AGT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

17-G_Ūkininkavimo pradmenys_007k
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

17-K Apskaitininkas ir kasininkas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

17-K_Pajamų ir sąnaudų formavimo ir apskaičiavimo modulis_309k

17-K_Pajamų ir sąnaudų formavimo ir apskaičiavimo modulis_309k

17-K_Pajamų ir sąnaudų formavimo ir apskaičiavimo modulis_309k

17-K_Pajamų ir sąnaudų formavimo ir apskaičiavimo modulis_309k

17-K_Apskaičiuoto ir išmokėto atlygio darbuotojui apsk_204k

2_08:55

3_09:50

4_10:45

17-K_Kūno kultūra_ss
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

17-K_Pajamų ir sąnaudų formavimo ir apskaičiavimo modulis_309k

17-K_Kūno kultūra_ss
 
 

17-K_Pajamų ir sąnaudų formavimo ir apskaičiavimo modulis_309k

17-K_Kūno kultūra_ss
 
 

17-K_Pajamų ir sąnaudų formavimo ir apskaičiavimo modulis_309k

6_12:55

17-K_Pajamų ir sąnaudų formavimo ir apskaičiavimo modulis_309k

17-K_Apskaičiuoto ir išmokėto atlygio darbuotojui apsk_204k

7_13:50

8_14:45

 
 
 

17-K_Grupės valandėlė_104k
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

17-T Technikos priežiūros verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

17-AT_Grupės valandėlė
 
 

17-T_Bendrieji mechaniko darbai_205k

17-AT_Matematika_304k
 
 

17-AT_Kūno kultūra_ss
 
 

17-T_Bendrieji mechaniko darbai_205k

2_08:55

17-AT_Matematika_304k
 
 

Anglų k_B1_110k/Anglų k_A2_212k
 
 

17-AT_Matematika_304k
 
 

3_09:50

Anglų k_B1_110k/Anglų k_A2_212k

17-AT_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k

17-AT_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k

17-AT_Kūno kultūra_ss
 
 

4_10:45

17-AT_Matematika_304k
 
 

17-T_Bendrieji mechaniko darbai_205k
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

17-AGT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

17-AT_Lietuvių kalbair literatūra (B)_307k
 
 

17-T_Bendrieji mechaniko darbai_205k

17-T_Bendrieji mechaniko darbai_003k

17-T_Bendrieji mechaniko darbai_II korpusas_009k

6_12:55

17-T_Bendrieji mechaniko darbai_205k

17-AT_Etika_B_303k
 
 

7_13:50

17-AGT_Biologija_B_306k/Fizika_B_310k
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

17-Z Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

17-Z_TR1 kategorijos traktoriaus vairavimas_201k

17-Z_Veterinarinė slauga_302k

17-Z_Veterinarinė slauga_302k

17-Z_Veterinarinė slauga_302k

17-Z_Veterinarinė slauga_302k

2_08:55

3_09:50

17-Z_TR1 kategorijos traktoriaus vairavimas_201k

17-Z_TR1 kategorijos traktoriaus vairavimas_201k

4_10:45

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

17-ZKūno kultūra_SS
 
 

17-Z_Veterinarinė slauga_302k

17-ZKūno kultūra_SS
 
 

17-Z_Veterinarinė slauga_302k

17-Z_TR1 kategorijos traktoriaus vairavimas_201k

6_12:55

17-Z_Veterinarinė slauga_302k

17-Z_TR1 kategorijos traktoriaus vairavimas_201k

7_13:50

8_14:45

17-Z_TR1 kategorijos traktorių vairavimas_007k
 
 

17-ZKūno kultūra_SS
 
 

17-Z_Grupės valandėlė_305k
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

I gimnazijos klasė

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

I_Dailė_113k
 
 

I_Matematika_304k
 
 

I_Lietuvių kalba_303k
 
 

I_Rusų kalba II-oji užsienio kalba_110k

I g kl_Grupės valandėlė_109k
 
 

2_08:55

I_Rusų kalba II-oji užsienio kalba_110k
 
 

I_Ekonomika ir verslumas_103k
 
 

I gimn kl_Pilietiškumo pagrindai_205k
 
 

I_Ekonomika ir verslumas_103k

3_09:50

I_Lietuvių kalba_303k

I_Chemija_310k
 
 

I_Anglų kalba I-oji užsienio kalba_110k

I gimn kl_Pilietiškumo pagrindai_205k

4_10:45

I_Dailė_113k
 
 

I_Kūno kultūra_SS
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

I_Anglų kalba I-oji užsienio kalba_110k
 
 

I_Etika_104k
 
 

I_Matematika_304k

I_Lietuvių kalba_303k

 
 
 

6_12:55

I_Fizika_310k
 
 

I_Kūno kultūra_SS
 
 

 
 
 

7_13:50

I_Muzika_104k
 
 

I_Matematika_304k
 
 

I_Fizika_310k
 
 

I_Chemija_310k
 
 

 
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2017 m. gruodžio 11 d.

II gimnazijos klasė

 [^] 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1_08:00

II gimn kl_Kūno kultūra_ss
 
 

II_Anglų kalba I-oji_212k
 
 

II_Matematika_204k

II gimn kl_Pilietiškumo pagrindai_205k

II gimn kl_Kūno kultūra_ss
 
 

2_08:55

II_ Lietuvių kalba_303k
 
 

II_Biologija_306k
 
 

II gimnaz. kl_Etika_104k
 
 

3_09:50

II gimnaz. kl_Fizika_102k
 
 

II_ Lietuvių kalba_303k
 
 

II_Biologija_306k
 
 

II_ Lietuvių kalba_303k

II gimnaz. klasė_Dailė_113k
 
 

4_10:45

II_Ekonomika ir verslumas_103k
 
 

II gimn. klasė_Chemija_310k
 
 

II_ Lietuvių kalba_303k
 
 

II_Technologijos_113
 
 

Pertrauka

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

5_12:00

II_Ekonomika ir verslumas_103k

II_Matematika_204k

II_Anglų kalba I-oji_212k

II_Ekonomika ir verslumas_103k

II gimnaz. kl_Fizika_102k
 
 

6_12:55

II gimn. klasė_Chemija_310k
 
 

7_13:50

II g kl_Rusų kalba_104k
 
 

II g kl_Rusų kalba_104k
 
 

II_Informacinės technologijos_205k
 
 

II gimn kl_Muzika_104k
 
 

II gimnazijos kl_Grupės valandėlė_102k
 
 

8_14:45

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

9_15:30